Home2022-10-19T11:38:34+02:00

globalne transfery 24/7

Przelewaj pieniądze mobilnie z karty na kartę w błyskawicznym tempie

Szybsze i prostsze transfery pieniężne? Z nami to możliwe. Rebell Pay to gwarancja bezpiecznych i wygodnych transakcji bez zbędnych formalności i e-portfeli, bezpośrednio z dowolnej karty płatniczej na konto powiązane z kartą odbiorcy.

Dowiedz się więcej

Jak działa Rebell Pay

Najprostsze i najszybsze transfery pieniężne z karty na kartę, lokalnie i międzynarodowo

Teraz możesz błyskawicznie wesprzeć rodzinę w nagłej potrzebie, zapłacić zrzutkę na wspólny prezent, czy spłacić przyjaciela za ostatni lunch. Bez względu na powód z Rebell Pay przelewasz lokalnie i międzynarodowo w dowolnym momencie, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy telefon i dowolna karta płatnicza Mastercard lub Visa.

Slide

Wygoda

Globalny zasięg przy użyciu telefonu

Środki na koncie do 30 min.*

Slide

Przejrzyste opłaty

Bez ukrytych kosztów

Niskie stawki za przewalutowanie

Slide

Bezpieczeństwo

Przelewy nowej generacji

Certyfikat zgodności ze standardem PCI DSS

Slide

Wysyłaj pieniądze za pomocą kilku kliknięć

Wystarczy podpiąć dowolną kartę płatniczą, wybrać odbiorcę z listy kontaktów lub ręcznie wprowadzić numer jego karty oraz kwotę przelewu. Procesem transakcji zajmiemy się my. Nie zwalniaj tempa i transferuj w czasie rzeczywistym w kilku prostych krokach.

Natychmiastowy rezultat

Prosta i intuicyjna aplikacja

Slide

Kontroluj wysokość opłat

Odbiorca zawsze uzyska dokładną kwotę przelewu, a kalkulator prowizji policzy za Ciebie całkowity koszt transakcji. Bez niespodzianek! Rebell Pay to także gwarancja najlepszych kursów wymiany walut. Twój spokój to nasze zmartwienie.

Niskie stawki za przewalutowanie

Bez ukrytych kosztów

Slide

Śledź historię transakcji
i bądź na bieżąco

Nie daj się zaskoczyć i śledź historię wszystkich transakcji w jednym wygodnym miejscu. Z Rebell Pay z łatwością odnajdziesz szczegółowe informacje o przesłanych i odebranych środkach.

Bieżąca aktualizacja danych

Jedna wygodna zakładka dla całej historii transakcji

Więcej powodów by przejść na Rebell Pay

Wysyłaj pieniądze na telefon odbiorcy

Nie znasz numeru karty odbiorcy? Nie martw się, w Rebell Pay szanujemy prywatność. Dlatego Twój odbiorca będzie mógł swoje dane wpisać sam pod przesłanym linkiem do transakcji. Wystarczy, że podasz jego numer telefonu, resztę pozostaw nam. Bezpiecznie i wygodnie dla wszystkich.

Ultraszybkie transakcje bez zwłoki

Z Rebell Pay nie musisz dopłacać za szybkość transakcji. W naszym standardzie środki docierają do odbiorcy w 30 min*. Rebell Pay jest po to, by upewnić się, że Twoje finanse nadążają za Twoim tempem życia.

Jak chronimy Twoje dane

Bezpieczny przesył danych szyfrowanych przez protokół SSL

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i finansowych to nasz priorytet.

Blog

Lektura obowiązkowa Rebell Pay

Przejdź do bloga

Trustpilot

2 515 242 happy customers
trust Rebell Pay

FAQ

Często zadawane pytania

Generalne

Co to jest Rebell Pay?2022-06-20T06:04:47+02:00

Rebell Pay to mobilna aplikacja, która pozwala na dokonanie natychmiastowych przelewów z dowolnej karty płatniczej nadawcy na dowolną kartę płatniczą odbiorcy. Nie jest to portfel elektroniczny co oznacza, że Rebell Pay nie posiada kont przejściowych i nie przetrzymuje wysłanych pieniędzy na żadnym etapie transferu. Jesteśmy jedynie pośrednikiem usprawniającym i zabezpieczającym proces transakcji. Środki przepływają bezpośrednio z karty nadawcy na konto powiązane z kartą odbiorcy. Wystarczy podpiąć do aplikacji dowolną kartę płatniczą Mastercard lub Visa, żeby przesyłać pieniądze lokalnie i międzynarodowo przy pomocy kilku kliknięć.

Co oznacza transfer pieniędzy z karty na kartę?2022-06-20T06:05:14+02:00

Transfer pieniędzy z karty na kartę pozwala na szybszą realizację transakcji. Ponieważ karty płatnicze wydawane są do konta bankowego, środki wysłane na kartę trafiają docelowo na konto bankowe powiązane z kartą odbiorcy. Zamiast podawać długie numery kont bankowych i wiele danych wymaganych przy przelewie tradycyjnym, z QikPay wystarczy wpisać numer karty płatniczej odbiorcy. To proste!

Kto może korzystać z Rebell Pay?2022-06-20T06:05:42+02:00

Rebell Pay jest prostą i intuicyjną aplikacją, z której może korzystać każdy właściciel dowolnej karty płatniczej Mastercard i Visa z dostępem do urządzenia mobilnego z systemem Android i iOS. Wierzymy w wolny przepływ pieniędzy i swobodę decyzji finansowych, dlatego stale pracujemy nad zwiększaniem zasięgu, aby wygodne i szybkie transfery były prawem każdego, w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca na świecie.

Na jakie korzyści mogę liczyć jako użytkownik aplikacji Rebell Pay?2022-06-27T06:23:11+02:00

Rebell Pay to wielowalutowa platforma błyskawicznych przekazów pieniężnych, za pośrednictwem których dokonasz transferu środków lokalnie i międzynarodowo. Maksymalnie uproszczona obsługa transakcji opiera się o numery kart płatniczych nadawcy i odbiorcy. Pozwala to na szybszą, niż w przypadku przelewów tradycyjnych, realizację transferu środków – bez kont przejściowych, bez przetrzymywania wysłanych pieniędzy. Prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja umożliwia wykonanie przelewu przy pomocy zaledwie kilku kliknięć.

Komu mogę wysyłać pieniądze?2022-06-20T06:06:33+02:00

Aby wysyłać pieniądze, Twój odbiorca nie musi być zarejestrowany w Rebell Pay. Środki można przesyłać każdemu kto posiada dowolną kartę płatniczą Mastercard lub Visa, z wyłączeniem kart prepaid i biznesowych.

Jaki jest koszt transakcji realizowanej za pośrednictwem aplikacji Rebell Pay?2022-11-04T02:42:15+01:00

Rebell Pay to darmowa aplikacja, którą można pobrać w Google Play i Apple Store. Aktualnie z darmowymi przelewami do łącznej wysokości €250 za ostatnie 30 dni. Twój odbiorca zawsze dostanie dokładnie tyle, ile mu wysłałeś. W przypadku, gdy przekroczysz limit darmowych przekazów, opłata transakcyjna różnić się będzie w zależności od kwoty, waluty oraz kraju nadawcy i odbiorcy. Dokładną wysokość opłaty wraz z kursem waluty (jeśli dotyczy) poznasz przed finalizacją transakcji.

Jaki jest czas realizacji transferu?2022-06-20T06:07:13+02:00

Większość transakcji wykonana jest w czasie rzeczywistym z efektem natychmiastowym, dzięki czemu odbiorca otrzymuje środki w przeciągu zaledwie kilku minut. Firmy Mastercard i Visa zobowiązują, aby wystawcy ich kart udostępniali środki ich posiadaczom w ciągu 30 minut od zatwierdzenia transakcji. Rzeczywista ich dostępność i czas transakcji mogą jednak zależeć od kraju i emitenta karty odbiorcy. W rzadkich przypadkach może dojść wówczas do przedłużenia procesu. Czas jednak nie powinien przekroczyć jednego dnia roboczego.

Na czym polega elektroniczna weryfikacja tożsamości?2022-06-27T07:00:12+02:00

eIDV (Electronic Identity Verification) is the use of public and private databases to quickly confirm whether an individual is who they claim to be. The eIDV uses personal information such as name, date of birth and address details.

I’ve registered when can I make a transfer?2022-06-20T06:08:13+02:00

Once you have registered and added at least one payment card, you are ready to transfer with Rebell Pay

Użytkowanie

Co jest potrzebne, żeby założyć konto Rebell Pay?2022-10-25T05:08:49+02:00

Aby założyć konto w Rebell Pay wystarczy ściągnąć aplikację na smartfona z systemem Android lub iOS. Proces rejestracji jest prosty i intuicyjny. Żeby go sfinalizować będziemy potrzebować swojego numeru telefonu i adresu email. Pamiętaj, aby w profilu użytkownika podać pełne imię i nazwisko, w takim brzmieniu jak figuruje ono w dowodzie osobistym lub paszporcie. Po weryfikacji numeru telefonu będziesz mógł nadać swój własny kod zabezpieczający, analogicznie jak w aplikacjach bankowych, którym będziesz się posługiwał do logowania.

Czy mogę mieć więcej niż jedno konto?2022-10-25T05:17:36+02:00

Jeden Użytkownik może mieć tylko jedno konto w aplikacji Rebell Pay app.

Do I need to register to make a transfer?2022-10-25T05:21:55+02:00

Yes. Before making a transfer, it is required to go through the registration process.

Jakie informacje są wymagane przy rejestracji?2022-10-25T05:26:41+02:00

W celu zarejestrowania konta w aplikacji Rebell Pay, niezbędne jest podanie numeru telefonu, pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia, aktualnego adresu zamieszkania i adresu e-mail.

Ile kart mogę dodać?2022-10-25T05:33:20+02:00

Możesz dodać dowolną liczbę kart Mastercard lub Visa, niezależnie od kraju wydania i waluty, w jakiej będziesz realizować przelew.

Czy mogę transferować środki pomiędzy moimi kartami?2022-10-25T05:35:22+02:00

Tak. Możesz dokonywać transferów pomiędzy własnymi kartami.

W jakich walutach mogę dokonać transferu?2022-10-25T00:21:28+02:00

Z Rebell Pay transferu można dokonać w najbardziej popularnych walutach (EUR, USD, PLN, GBP, UAH) oraz innych walutach dopuszczonych do obrotu pieniężnego, których lista może się zmieniać w zależności od rozbudowy naszej oferty.

Jak mogę sprawdzić, czy mój przelew został zatwierdzony?2022-10-25T05:47:59+02:00

Po dokonaniu transakcji będziesz mógł zweryfikować jej status w aplikacji w „Historii transakcji” w Panelu Głównym.

Jak wysłać pieniądze na numer telefonu?2022-10-25T05:55:10+02:00

W celu realizacji transferu środków na wybrany numer telefonu wystarczy w aplikacji wskazać numer odbiorcy, na który prześlemy bezpieczny link do transakcji. Pod tym linkiem odbiorca poda numer swojej karty (bez kodu cvv) i zatwierdzi odbiór środków. Warto w tym miejscu podkreślić, że Twój odbiorca nie musi być użytkownikiem aplikacji Rebell Pay, aby przyjąć przesłane pieniądze.

Czy mogę anulować transakcję?2022-10-25T15:18:46+02:00

Nie. Raz zaakceptowana transakcja niesie za sobą skutek natychmiastowy i nie da się jej odwrócić. Transferuj mądrze.

Jak mogę zmienić dane profilu?2022-10-25T15:23:04+02:00

Jeśli jesteś zweryfikowanym użytkownikiem, edycja danych zostanie zablokowana, a aktualizacja będzie możliwa tylko poprzez kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Niezweryfikowani użytkownicy, czyli osoby które nie potwierdziły elektronicznie podanych w trakcie rejestracji danych osobowych, mogą w dowolnym momencie zaktualizować swój profil w „Ustawieniach” w zakładce „Dane konta”. Wyjątek stanowi zmiana imienia i nazwiska, która możliwa jest tylko poprzez kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

Jak mogę zmienić mój kod dostępu?2022-10-25T08:36:05+02:00

Aby zmienić kod dostępu, przejdź do „Ustawień” i wybierz zakładkę „Bezpieczeństwo”. Z dostępnych opcji, wybierz „Zmień kod dostępu”, aby rozpocząć proces. Przed nadaniem nowego kodu dostępu, poprosimy Cię o potwierdzenie zmiany poprzez podanie dotychczasowego kodu. Jeśli zapomniałeś swojego kodu zabezpieczającego podczas logowania skorzystaj z opcji „zapomniałeś kodu dostępu?” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak mogę usunąć swoją kartę?2022-10-25T08:43:34+02:00

Przejdź do zakładki „Karty” na dole ekranu. Wybierz kartę, którą chcesz usunąć, aby pokazała się w całości, a następniej tapnij na nią jeszcze raz, aby zobaczyć jej szczegóły. Wybierz „Usuń” i potwierdź. Pamiętaj, że usuwając kartę utracisz dostęp do całej historii dotychczasowych transakcji.

Bezpieczeństwo

Dlaczego mogę zaufać Rebell Pay?2022-10-25T15:29:25+02:00

Najwyższy poziom zabezpieczenia transakcji płatniczych w aplikacji Rebell Pay potwierdza certyfikat zgodności ze standardem PCI DSS. Jego przyznanie wymaga spełnienia restrykcyjnych norm ustalonych przez globalnych gigantów, takich jak Mastercard i Visa. Rebell Pay gwarantuje, że poufne informacje o kartach płatniczych są maksymalnie strzeżone na każdym etapie świadczenia usługi. Dotyczy to zarówno nadawcy, jak i odbiorcy środków. Dodatkowym zabezpieczeniem transakcji jest konieczność jej potwierdzenia w systemie 3D-Secure. W przypadku użytkowników zweryfikowanych usługa 3D-Secure zabezpieczać będzie transakcje tylko wybiórczo.

Jak Rebell Pay chroni moje dane?2022-10-25T12:28:15+02:00

Dane użytkowników, które powierzają nam podczas korzystania z Rebell Pay, są chronione według najwyższych standardów bezpieczeństwa, zgodnie z RODO oraz regulacjami UE. Ponadto spełniamy wymogi bezpieczeństwa największych światowych organizacji płatniczych – Visa (Verified by Visa) oraz Mastercard (MasterCard SecureCode). Nasze transakcje procesowane są również zgodnie ze standardem PCI Data Security Standard (PCI DSS). Wszystkie strony internetowe Rebell Pay są zabezpieczone protokołem SSL (kłódka przy adresie strony), który szyfruje wprowadzane informacje oraz gwarantuje ich bezpieczny i poufny przepływ.

Do czego jest potrzebna weryfikacja tożsamości?2022-10-25T15:31:39+02:00

Potrzeba weryfikacji użytkowników wynika z przepisów prawa oraz konieczności ograniczania dostępu osobom, które chciałyby się podszyć pod kogoś innego. Warto przy tym podkreślić, że w Rebell Pay użytkownicy zweryfikowani mogą cieszyć się wyższymi limitami transakcji. Miesięcznie zrealizują przelewy do kwoty 5 tys. euro, podczas gdy użytkownicy niezweryfikowani mogą przelać w ciągu ostatnich 30 dni maksymalnie 500 euro.

Rozwiązywanie problemów

Nie mogę dodać karty płatniczej, co mam zrobić?2022-10-25T13:44:33+02:00

Najczęstszą przyczyną niepowodzeń w dodawaniu kart płatniczych jest próba dodania karty innej niż Mastercard lub Visa, bądź karty prepaid lub biznesowej. Jeśli jednak Twoja karta spełnia wymogi Rebell Pay, przyczyną odrzucenia może być nieuznanie przez wystawcę środków znajdujących się na karcie. Taka karta będzie mogła służyć jedynie do wysyłania przelewów – funkcja przyjmowania środków będzie zablokowana. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Moja aplikacja nie działa poprawnie, co mam zrobić?2022-10-25T15:35:13+02:00

Jednym z powodów, dla których Twoja aplikacja nie działa poprawnie jest brak aktualizacji. W pierwszej kolejności sprawdź zatem w Google Play lub Apple Store czy masz zainstalowane wszystkie aktualizacje. Jeżeli posiadasz najnowszą wersję Rebell Pay, a mimo to aplikacja nie działa poprawnie, spróbuj ponownie uruchomić swój telefon. Jeśli po tych czynnościach aplikacja dalej nie działa poprawnie, prześlij do naszego Działu Obsługi Klienta zrzut ekranu przedstawiający problem ze wszystkimi szczegółami i dołączonymi komunikatami o błędach. Na tej podstawie dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej Cię wspomóc.

Dlaczego nie mogę zalogować się do swojego konta?2022-10-25T14:22:06+02:00

Jeśli nie możesz zalogować się do osobistego konta w aplikacji Rebell Pay, upewnij się, że używasz prawidłowego kodu dostępu. W razie wątpliwości możesz go zresetować, klikając w „zapomniałeś kodu dostępu?” i postępując zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj, że aby zresetować hasło, konieczne będzie potwierdzenie kodu weryfikacyjnego, który wyślemy na numer telefonu przypisany do danego konta.

Moje konto zostało zablokowane, co dalej?2022-10-25T14:16:41+02:00

W Rebell Pay naszym priorytetem jest ułatwianie transferu środków, przy jednoczesnej ochronie użytkowników i ich pieniędzy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie do bezpieczeństwa bądź aktywności na koncie, może dojść do jego blokady. Jeżeli uważasz, że Twoje konto jest bezpieczne i chcesz je odblokować, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w powiadomieniu lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta w celu uzyskania pomocy.

Co zrobić, gdy popełnię błąd wpisując swoje imię, nazwisko lub pozostałe dane podczas rejestracji?2022-10-25T14:33:55+02:00

Jeśli błędnie wpisałeś swoje imię i/lub nazwisko podczas rejestracji albo chcesz je zaktualizować, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta. Niezwłocznie wprowadzimy konieczne zmiany. Jeśli błąd dotyczy pozostałych informacji w Twoim profilu Rebell Pay, a nie przeszedłeś jeszcze procesu weryfikacji, skorzystaj z zakładki „Dane konta” (w menu Ustawienia), gdzie samodzielnie będziesz mógł dokonać niezbędnych zmian.

Dlaczego moja transakcja się nie powiodła?2022-10-25T15:40:23+02:00

Do najczęstszych przyczyn odrzucenia transakcji należą: przekroczenie miesięcznego limitu transferów oraz blokada transakcji przez wystawcę karty płatniczej odbiorcy. Powodem zablokowania transakcji może być także próba wysłania środków na kartę, która nie jest obsługiwana przez system. Do tej kategorii zaliczają się karty wydawane przez organizacje płatnicze inne niż Mastercard oraz Visa, a także karty prepaid i biznesowe. W tej sytuacji najlepiej dokonać przelewu na telefon odbiorcy. Otrzyma on wówczas wiadomość SMS o transakcji wraz z linkiem zawierającym formularz do bezpiecznego podania numery karty. O powodach niepowodzenia dowiesz się więcej z powiadomienia wysłanego przez Rebell Pay. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Co się stanie, jeśli przesłane środki nie dotrą do odbiorcy?2022-10-25T14:47:13+02:00

Wszystkie przelewy zlecane za pośrednictwem aplikacji Rebell Pay są realizowane niezwłocznie. Jeśli środki nie dotrą do odbiorcy w oczekiwanym terminie, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który udzieli Ci informacji na temat danej transakcji.

Co mam zrobić, jeśli zgubię telefon lub ktoś mi go ukradnie?2022-10-25T14:53:26+02:00

W przypadku zgubienia telefonu lub podejrzenia kradzieży, natychmiast skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Rebell Pay w celu zablokowania konta. Dostęp będziesz mógł odblokować kontaktując się z nami ponownie w dowolnym momencie.

 

Jak mogę skontaktować się z Rebell Pay?2022-10-25T15:03:22+02:00

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy Cię do kontaktu z Działem Obsługi Klienta Rebell Pay. Nasi konsultanci udzielą Ci pomocy w języku angielskim, polskim, ukraińskim i rosyjskim. Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio poprzez aplikację, przechodząc do panelu „Pomoc” lub korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.

* Firmy Mastercard i Visa zobowiązują, aby wystawcy ich kart udostępniali środki ich posiadaczom w ciągu 30 minut od zatwierdzenia transakcji. Rzeczywista ich dostępność i czas transakcji może jednak zależeć od kraju i emitenta karty odbiorcy.

Przejdź do góry